POMOC DROGOWA

Jeśli Twoje auto odmówi posłuszeństwa lub brało udział w kolizji, skorzystaj
z naszej pomocy drogowej. Możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy,
ponieważ usługi świadczymy 24 godziny na dobę. Działamy szybko i solidnie,
a to wszystko w bardzo przystępnych cenach.

Szybko, solidnie i komfortowo

Jeśli Twoje auto odmówi posłuszeństwa lub brało udział w kolizji, skorzystaj z naszej pomocy drogowej. Możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy, ponieważ usługi świadczymy 24 godziny na dobę. Działamy szybko i solidnie, a to wszystko w bardzo przystępnych cenach.

U nas możesz również skorzystać z usług assistance. Jeśli pozostawisz samochód z włączonymi światłami lub długo będzie stał na mrozie, to może dojść do rozładowania akumulatora. Jeśli na trasie zabraknie Ci paliwa, dostarczymy je w ekspresowym tempie. Gdy uszkodzisz swoje koło od razu zgłoś się do nas – jego wymiana to dla nas “bułka z masłem”. Gdy Twoje auto nie będzie nadawać się do dalszej jazdy, w ramach naszych usług będziesz mógł też skorzystać z samochodu zastępczego.

Poza pomocą drogową 24h świadczymy także różnego rodzaju usługi transportowe. Czasami pojawia się konieczność przewiezienia maszyny rolniczej, budowlanej, przemysłowej lub innej konstrukcji o większych gabarytach. Sprawnie i bez problemu przetransportujemy każdy ładunek ponadnormatywny.

Nasze usługi związane z pomocą drogową, autoholowaniem czy assistance można scharakteryzować w trzech słowach: szybko, solidnie i komfortowo.

Skontaktuj się z Nami

(0048) 62 78 12 965

Lokalizacja

Tadeusz Hojeński
ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY
CHOJĘCIN-SZUM 6D,
63-640 BRALIN

II Lokalizacja

ul. Wrocławska 70,
Kępno

Email

hojenskit@wp.pl

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD hojenskit@wp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Napisz wiadomość