STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW
SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

W naszej bogatej ofercie znajduje się również recykling samochodów.
Nasza stacja demontażu pojazdów posiada zezwolenie Marszałka
Województwa Wielkopolskiego na prowadzenie tego typu działalności.

Nie ryzykuj! Skorzystaj z usługi profesjonalnego złomowania i recyklingu pojazdów.

Przeprowadzimy bezpieczny recykling samochodu. Dokonamy wszelkich niezbędnych czynności związanych z bezpiecznym demontażem i recyklingiem auta. Zalicza się do nich między innymi pomiar masy własnej samochodu, usunięcie poduszek powietrznych, demontaż akumulatora, osuszenie pojazdu z płynów eksploatacyjnych, rozłożenie auta na części (usunięcie silnika, tapicerki, instalacji elektrycznej itd.).

UWAGA! Przestrzegamy przed korzystaniem z usług punktów, które nie posiadają tego typu zezwoleń lub dokonywaniem samodzielnego demontażu samochodu. Z danych publikowanych przez Centralną Ewidencję Pojazdów wynika, że tylko co trzeci samochód jest w Polsce poddawany legalnej kasacji.

Nielegalne złomowanie zagrożone jest karą grzywny od 10 tys. zł, a skutki takiego postępowania są niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska. Również porzucenie auta będzie wiązać się z wysokim mandatem i koniecznością poniesienia kosztów za odholowanie i pobyt auta na miejskim parkingu.

Wystawiamy zaświadczenie na podstawie którego wyrejestrujesz pojazd z wydziału komunikacji

Sprzedaż części samochodowych – nowych i używanych

Zakup części samochodowych dla wielu osób jest kłopotliwy. Przecież nie każdy musi znać się na mechanice. Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie każdemu klientowi maksymalnej satysfakcji. Dotyczy to nie tylko osób korzystających z pomocy drogowej, komisu czy usług transportowych, ale także kupujących od nas nowe lub używane części samochodowe.

Poszukujesz nowych lub używanych części samochodowych? Doskonale trafiłeś! W ofercie naszej firmy znajdziesz komponenty do aut wszystkich marek. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie części do Twojego samochodu. Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że kupujesz pasujące i sprawne elementy.

Jeśli znajdujesz się w okolicy Kępna, Sycowa, Wieruszowa, Bralina i Chojęcina odwiedź naszą firmę i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą części samochodowych. Gwarantujemy dostępność części do aut wszystkich marek w przystępnych cenach. Nie zwlekaj, Odwiedź nas już teraz lub skontaktuj się z nami telefonicznie/mailowo! 

Skontaktuj się z Nami

(0048) 62 78 12 965

Lokalizacja

Tadeusz Hojeński
ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY
CHOJĘCIN-SZUM 6D,
63-640 BRALIN

II Lokalizacja

ul. Wrocławska 70,
Kępno

Email

hojenskit@wp.pl

Napisz wiadomość